Lato to test ostateczny dla układów klimatyzacji

Do kalendarzowego lata zostało niewiele ponad miesiąc. Tak samo niewiele czasu upłynie do rozpoczęcia ostatecznego testu dla samochodowych układów klimatyzacji i chłodni. Czy Twoja instalacja jest na to gotowa?

Do kalendarzowego lata zostało niewiele ponad miesiąc. Tak samo niewiele czasu upłynie do rozpoczęcia ostatecznego testu dla samochodowych układów klimatyzacji i chłodni. Czy Twoja instalacja jest na to gotowa?Lato na razie nie rozpieszcza, to fakt. Ale faktem jest też, że kiedy upały uderzą ze zdwojoną mocą, dobrze będzie mieć sprawną klimatyzację. Szczególnie kiedy przyjdzie utknąć w korku, między innymi gotującymi się autami.

Wówczas nie trudno o udar, czy przegrzanie ładunku. Sprawna klimatyzacja to komfort ale i bezpieczeństwo na drodze. W skutek rozdrażnienia powodowanego przegrzaniem organizmu nie trudno również o wypadek. Dlatego nikogo nie chyba nie trzeba przekonywać, że sprawna klimatyzacja jest trudna do przecenienia.

Nieszczelności w układzie najlepiej jest likwidować w drodze wymiany szwankującego elementu na nowy. W ostateczności można załatać dziurawe połączenie za pomocą metalowych złączek typu Dorman (DOR800-600) lub Vulkan Lokring (L13005830).

W ofercie Inter Cars na rok 2017 znalazła się mnogość części zamiennych oraz wyposażenia warsztatowego do napraw układów klimatyzacji. Do gamy nowości można z powodzeniem zaliczyć uniwersalne kompresory do zabudowy chłodni oraz autobusów od TCCI. Ich pojemności skokowe wahają się od 82 do 657 ccm. Urządzenia pozytywnie przechodzą restrykcyjne testy wydajnościowe i wytrzymałościowe, przeprowadzane w tunelach aerodynamicznych i klimatycznych. Poddawane ekstremalnym temperaturom (-30 do +50 stopni Celsiusza), wilgotności (od 10 do 90 %), badano je również przy prędkościach powietrza dochodzących do 160 km/h.

Jakość tych produktów została potwierdzona w toku wymagających testów Volvo oraz Navistar. Marce TCCI zaufali między innymi Ford , Mack, Claas, Caterpillar, John Deere czy Bobcat.

Pobrane z motofocus.pl

  • Slider 5
  • Slider 6
  • Slider 7
  • Slider 8
  • Slider 9
  • Slider 10
  • Slider 11
  • Slider 172
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022
Tema na Instagram Tema na You Tube Tema na Facebook
Do góry