Klocki i tarcze hamulcowe TRW

 • Klocki i tarcze hamulcowe TRW z 3 letnią gwarancją

  Klocki i tarcze hamulcowe TRW z 3 letnią gwarancją

Klocki i tarcze hamulcowe TRW to perfekcyjny wybór pod kątem bezpieczeństwa, optymalnej pracy i wydajności.

Firma TRW w swojej  kampanii "Perfect Match" zwraca uwagę, iż zamontowanie w samochodzie kompletu klocków i tarcz TRW to najbezpieczniejsze rozwiązanie zarówno dla warsztatów jak i kierowców, a także najkorzystniejszy i najrozsądniejszy wybór w zakresie doboru części zamiennych.

„W TRW naszym celem jest zapewnienie wszystkim warunków do możliwie najbezpieczniejszej jazdy”, powiedział Ben Smart , Marketing Services Manager Global Parts & Service w TRW.

„Mając na uwadze działanie kompletnych układów, nasi inżynierowie starają się wykorzystać posiadaną wiedzę OE do stworzenia atrakcyjnej oferty dla rynku części zamiennych. W rezultacie powstają najwyższej jakości części, które gwarantują doskonałą harmonię pracy całego układu hamulcowego”.

Produkty TRW z grupy "Perfect Match" oferują wiele korzyści. Z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa jazdy, klocki hamulcowe TRW posiadają unikalną krzemianową powłokę COTEC, która w znacznym stopniu przyczynia się do skrócenia drogi hamowania pojazdów w początkowej fazie pracy układu hamulcowego po wymianie klocków oraz przyspiesza proces docierania się klocków i tarcz, zwiększając ogólną skuteczność hamowania.

W przypadku tarcz TRW, krawędź i powierzchnia walcowa tarczy pokryte są czarną powłoką antykorozyjną. Powłoki tej nie nakłada się na powierzchnię roboczą tarczy, dzięki czemu czas docierania się elementów jest skłócony do minimum, gwarantując doskonałe działanie układu hamulcowego już od pierwszego hamowania.

„Z handlowego punktu widzenia oferowanie pełnej gamy produktów z grupy „Corner Module” (hamulce, układy kierownicze, zawieszenia) oznacza, że klienci mogą uzyskać kompleksową obsługę u jednego dostawcy”, dodaje Ben Smart.

„Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko dostawcą, ale przed wszystkim partnerem oferującym szeroką ofertę, bezpieczeństwo, jakość i wygodę pod jedną marką – TRW”.

Mamy zaufanie dla naszych klocków i tarcz "Perfect Match" dlatego wydłużyliśmy okres gwarancji do trzech lat (lub 50 000 km) na wszelkie wady materiałowe
i produkcyjne, w przypadku gdy klocki i tarcze hamulcowe TRW są montowane
w komplecie. Pełne warunki rozszerzonej gwarancji można znaleźć pod poniższym adresem: https://www.trwaftermarket.com/perfectmatch/

Podsumowując, TRW może pochwalić się największym na rynku pokryciem parku pojazdów i oferuje swoim klientom pełne wsparcie techniczne i marketingowe.

Co więcej, wszystkie akcesoria i instrukcje są standardowo dołączone do opakowania danej części, jeśli tylko są  niezbędne do jej montażu.

  • Slider 5
  • Slider 6
  • Slider 7
  • Slider 8
  • Slider 9
  • Slider 10
  • Slider 11
  • Slider 172
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022
Tema na Instagram Tema na You Tube Tema na Facebook
Do góry