Amortyzatory Monroe OESpectrum

 • Amortyzatory Monroe OESpectrum

  Amortyzatory Monroe OESpectrum

Firma tak pewna, że oferuje na amortyzatory OESpectrum® wprowadzoną po raz pierwszy dla marki Monroe pięcioletnią gwarancję produktową oraz ograniczoną gwarancję działania*.

W ubiegłym miesiącu firma Tenneco przyjęła na swoim stoisku w ciągu pierwszych dwóch dni targów Automechanika we Frankfurcie ponad 2700 klientów. Gwiazdą wydarzenia były amortyzatory Monroe OESpectrum przeznaczone na rynek wtórny. Zastosowana w nich innowacyjna lekka technologia zawieszenia zapewnia wyjątkowe trzymanie się drogi, minimalny hałas, wibracje i tłumienie oraz płynniejszą jazdę — co zwiększa jej atrakcyjność w oczach coraz bardziej wymagających współczesnych kierowców.

OESpectrum wykorzystuje unikatową wiedzę Tenneco dotyczącą branży oryginalnego wyposażenia, oferując doskonałe parametry jezdne, co kierowcy z pewnością zauważą i docenią. Firmy instalujące będą mogły zaoferować klientom doskonałe parametry jezdne, wcześniej dostępne tylko w produktach oryginalnego wyposażenia, co zwiększy ich konkurencyjność. Zdaniem Bruce’a Ronninga, wiceprezesa i dyrektora generalnego ds. europejskiego rynku części zamiennych, OESpectrum to „po prostu najlepszy amortyzator na rynku części zamiennych, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany”. Do 2017 r., dzięki OESpectrum, produkty Monroe pokrywają zapotrzebowanie 93% wszystkich pojazdów.

„Tenneco zmienia obraz segmentu premium na rynku części zamiennych” — mówi Bruce. „OESpectrum przynosi korzyści każdemu, zarówno dystrybutorowi hurtowemu, , jak i konsumentom. Jest odpowiedzią na pytanie „co będę z tego mieć?” w całym łańcuchu wartości. Pomaga nam zrealizować cel polegający na zapewnianiu klientom zysków i wzmacnia możliwości niezależnego rynku części zamiennych w zakresie skutecznego konkurowania w obecnej sytuacji cechującej się dużą konkurencyjnością”.

Amortyzatory Monroe OESpectrum wyposażone zostały w rewolucyjną opatentowaną technologię zaworów Monroe R-TECH®2 Rebound Valving Technology™ z dwoma zestawami precyzyjnie skalibrowanych dysków oddzielonych mimośrodowym „dyskiem spiralnym” w celu eliminacji niepożądanych nagłych zmian siły tłumienia. Bardziej precyzyjne przechodzenie między etapami kontroli tłumienia pomaga zapewnić spójniejszą charakterystykę kontroli w szerszym zakresie sytuacji i warunków na drodze. Technologia R-TECH®2 zapewnia niemal natychmiastowe informacje zwrotne i reakcje na zmieniające się warunki jazdy, co przekłada się na doskonałą przyczepność, płynniejszą jazdę oraz lepszą kontrolę i większą pewność kierowcy. Technologia ta jest połączona z nowym zaworem sterującym wysokiej prędkości Impact Control Valve firmy Tenneco. To z kolei pomaga każdemu amortyzatorowi OESpectrum zapewnić wyjątkową kontrolę oraz zmniejszyć hałas, wibracje i tłumienie.

Dodatkowe ulepszenia w amortyzatorach Monroe OESpectrum to wysokiej klasy powłoka chromowa na tłoczysku , nowa zaawansowana uszczelka oleju, zawór odbijający wewnętrzny , nowa zamknięta opaska tłokowa z PTFE zmniejszająca tarcie oraz wysokiej jakości formuła oleju półsyntetycznego.

„Amortyzatory Monroe OESpectrum umożliwiają warsztatom oraz technikom wyeliminowanie powszechnego dotychczas kompromisu pomiędzy precyzyjną kontrolą pojazdu a niepożądaną twardością jazdy” — wyjaśnia Ronning. „Wybierając tę zaawansowaną technologię, nasi partnerzy na rynku części zamiennych będą mogli oferować amortyzatory o doskonałych parametrach jezdnych”.

W nawiązaniu do wysokiej jakości technologii zastosowanych w nowej gamie produktów amortyzatory Monroe OESpectrum dostarczane są w wysokiej jakości kolorowym opakowaniu, atrakcyjnym dla klientów dbających o jakość. Nowe opakowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby lepiej chronić przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu i obsługi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rewolucyjnych nowych amortyzatorów Monroe OESpectrum, skontaktuj się z dostawcą produktów Monroe.

* Dodatkowe informacje, w tym warunki pięcioletniej ograniczonej gwarancji, są dostępne online na stronie www.monroe-oespectrum.com.

 

  • Slider 5
  • Slider 6
  • Slider 7
  • Slider 8
  • Slider 9
  • Slider 10
  • Slider 11
  • Slider 172
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022
Tema na Instagram Tema na You Tube Tema na Facebook
Do góry