Nowy katalog sprężyn MONROE Springs

 • Nowy katalog sprężyn MONROE Springs

  Nowy katalog sprężyn MONROE Springs

Ponad 85% pozycji w nowym katalogu głównym Monroe Springs to produkty OESpectrum. Nowy katalog stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na sprężyny do pojazdów z segmentu Premium, a także potrzeby klientów poszukujących ekonomicznego rozwiązania do samochodów starszych i (lub) o niższej wartości.

Dzięki niedawnemu wydłużeniu okresu gwarancji z trzech do pięciu lat sprężyny Monroe OESpectrum pomagają w przywróceniu efektu „prawie nowego” zawieszenia, preferowanego przez wielu klientów. „Istotną rolę w umożliwieniu warsztatom przywrócenia w pojeździe parametrów jezdnych charakterystycznych dla oryginalnego wyposażenia odgrywają sprężyny stożkowe” — wyjaśnia Ronning. Jednakże niektórzy klienci poszukują rozwiązania wymiany o dobrej charakterystyce i wysokiej niezawodności, a jednocześnie tańszego — zwłaszcza dla pojazdów starszych i z segmentów innych niż Premium. W ofercie Monroe znajdują się rozwiązania odpowiadające obu tym potrzebom, dające zarazem konsumentom pewność związaną z zaufaną marką”.

W przypadku sprężyn OESpectrum moc i wydajność gwarantują kulowanie i fosforanowa ochrona przed korozją. W przypadku samochodów wyposażonych w rozwiązania kompensacji sił bocznych, aby spełnić wymagania w zakresie jazdy i obsługi rosnącej liczby najnowszych samochodów osobowych, sprężyny OESpectrum są produkowane z precyzyjną kontrolą pomiaru sił bocznych celem zapewnienia redukcji tarcia (charakterystycznych dla oryginalnego wyposażenia i pojazdu) w zawieszeniu. Obecnie dostępne są także wysokiej jakości sprężyny lewoskrętne przeznaczone do nielicznych zastosowań w samochodach, gdzie sprężyny oryginalne są skręcone w przeciwnym kierunku.

Średniej klasy sprężyny Monroe przeznaczone na rynek wtórny są produkowane pod kątem potrzeb konsumentów poszukujących produktów dobrej jakości pod zaufaną marką w atrakcyjnej cenie. Do części tych należą tylne sprężyny typu „non-tapered” z serii SN jako zamiennik dla oryginalnych sprężyn mini-blok, a także przednie i tylne sprężyny z serii SE do modeli samochodów popularnych (wyprodukowanych w 2008 r. i latach późniejszych). Te produkty przeznaczone na rynek wtórny są oferowane z dwuletnią gwarancją.

Nowy katalog sprężyn Monroe Springs dostępny jest zarówno w formie papierowej, jak i wygodnego „flipbooka” oraz w postaci elektronicznej na stronie www.monroecatalogue.eu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sprężyn Monroe, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym firmy Tenneco. Dodatkowe informacje można również znaleźć w witrynie internetowej pod adresem www.monroe.com.

  • Slider 5
  • Slider 6
  • Slider 7
  • Slider 8
  • Slider 9
  • Slider 10
  • Slider 11
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Tema na You Tube Tema na Facebook
Do góry